КТ Комп’ютерна томографія Київ, Правий берег. МСКТ томографія

Сучасний комп’ютерний томограф КТ Київ розташований в Центрі інноваційних медичних технологій Національної академії наук України створеного на базі Лікарні для вчених НАН України. Правий берег Києва МСКТ томографія з унікальними сучасними додатковими протоколами Кардіологічного та Онкологічного обстеження.

Запис на КТ сьогодні Київ

 • Київ, Поділ, Вознесеньский узвіз, 22
 • 9:00 – 17:00
 • ціна на КТ від 1200 грн.
 • ціна КТ з контрастом – 2600 грн
КТ Комп'ютерна томографія Київ, Правий берег. МСКТ томографія
КТ (МСКТ) комп’ютерний томограф 160 зрізовий.

Консультація з питань КТ

КТ Комп'ютерна томографія МСКТ томографія Київ Аверсмед

Питання про КТ

Не можливо та не правильно порівнювати КТ чи МРТ, адже це різні методи діагностики які можуть лише доповнювати один одного. КТ є метод променевої діагностики, а МРТ магнітно резонансний різновид діагностики за рахунок дії магнітного поля на клітини. Для прикладу, для діагностики онкології використовують одночасне сканування МРТ з контрастом та КТ з контрастом навіть одніх і тих самих анатомічних ділянок, тому що МРТ визначає активність клітин та тканин, а КТ – плотність пухлини чи метастазів. За рахунок променевого навантаження на пацієнта під час КТ діагностики, слід виважено та лише за показами проводити таку діагностику. МРТ не є шкідливим і може призначатися як дітям так і вагітним жінкам з урахуванням особливостей строку вагінтності. Тому МРТ всього тіла, як правило, є методом скринінгу та чек апом для регулярного профілактичного огляду.

КТ з контрастом призначається при онкології чи КТ ангіографії суди та артерій. КТ з контрастом інколи називають КТ онкоскринінг, адже контрастування підсилює виявлення раку та метастазів. Лише Ваш лікуючий лікар вправі призначити КТ з контрастом. Оскільки є певна шкідливість від самого опромінювання від КТ та можливість реакції на контраст, така діагностика з контрастуванням КТ проводиться виключно при крайній необхідності якщо не існує іншого методу діагностування, для прикладу МРТ з контрастом або МРТ з функцією DWI, що в деяких випадках є доцільнішим та інформативнішим методом діагностики чим КТ з контрастом. Приклад: МРТ з контрастом головного мозку буде більш інформативніше при онкології ніж КТ з контрастом голови.

Ціна на КТ Київ (Правий берег КТ) – як правило від 1000 грн до 1400 грн (без контрасту) та КТ з контрастуванням від 2600 грн до 2800 грн. Ціна на КТ в Києві залежить від двох чинників: перший – новий чи старий КТ апарат, другий – використання кількості протоколів під час сканування. Для прикладу, на старих апаратх КТ використовується меньша кількість протоколів сканування, відповідно для Вашого лікаря буде меньше корисної, клінічної інформації, що не дозволить лікарю встановити точний діагноз, і як правило призводить до повторного сканування і відповідно лишнього променевого навантаження на пацієнта. Тому, обирайте сучасні КТ апарати з розширеними протоколами сканування, для прикладу Діагностичний центр АверсМед та клініка Док Лайф

Запис на КТ Київ (правий берег КТ) можливо за телефоном 067 390 91 93 або через чат у Вайбері – перейдіть до чату Запис на КТ Київ можливий як в день зверення, але у деяких випадках, необхідно підготовитись чи здати аналіз на креатинін при обстежені КТ з контрастуванням. Корисні поради, щодо підготовки до КТ можна прочитати на сайті клініки Док Лайф.

КТ чи МСКТ томографія є одним і тим самим значенням комп’ютерної томографії. Просто, зазвичай скорочують назву до КТ чи МСКТ. МСКТ – це Мультиспіральна комп’ютерна томографія, а КТ це скорочено – комп’ютерна томографія. Інколи можна зустріти в лікарських призначеннях такі скорочення: СКТ, МСКТ та КТ – все це є одним значенням комп’ютерної томографії.

Підготовка до КТ

Як правильно підготовитись до КТ чи до КТ з контрастуванням.

Вся інформація, щодо правильної підготовки до КТ з контрастом чи без зібрана на одній сторінці та знаходиться тут.

Сучасний КТ Київ (МСКТ Томографія)

в Медичному центрі АверсМед знаходиться сучасний КТ комп’ютерний томограф з сучасними та інноваційними методиками діагностики на КТ томографії. Крім того, діагностичні функції КТ можливо доповнити МРТ. Унікальна можливість одночасно пройти і МРТ та КТ одночасно.

КТ Київ. Всі питання про комп’ютерна томографія в Києві

Коли використовується КТ

Комп’ютерна томографія може створити детальні зображення багатьох структур всередині тіла, включаючи внутрішні органи, кровоносні судини та кістки.

Комп’ютерна томографія (МСКТ томографія) виконую наступну діагностичну функцію:

 • Травматологія та Онкологія КТ діагностика – діагностувати пошкодження кісток, включаючи тріщини та переломи кісток, травми внутрішніх органів, проблеми з кровотоком, інсульт і рак.
 • КТ планування та КТ біопсія – наприклад, комп’ютерна томографія (МСКТ) може допомогти визначити місце розташування, розмір і форму пухлини перед променевою терапією або дозволити лікарю взяти пункційну біопсію (де невеликий зразок тканини видаляється за допомогою голки) або дренаж абсцес.
 • КТ контрольна діагностика при онкології – моніторинг умов, включаючи перевірку розміру пухлин під час і після лікування раку
КТ печінки з контрастом
КТ печінки з контрастом. КТ великого печінкового альвеолярного ехінококозу, локалізованого в правій частці печінки, хвостатій частці та лівій медіальній частці у випадку 21. Аксіальна КТ артеріальної фази (а) демонструє, що права печінкова артерія має легку інвазію ураженням. Аксіальна КТ фази портальної вени (b) відображає інвазію правої портальної вени з важким ураженням (порожниста стрілка). Аксіальна КТ уповільненої фази (с) виявляє облітерацію правих печінкових вен (стрілка) та інвазію другого porta hepatis (стрілка). Сагітальна реконструкція даних фази портальної вени (d) демонструє серйозне вторгнення в ретрогепаточну порожнисту вену (порожниста стрілка). Корональна реконструкція даних фази портальної вени (e) вказує на інвазію першого порту печінки (наконечник стріли). Тривимірне реконструйоване зображення, отримане з даних фази портальної вени (f), показує розташування ураження та співвідношення між ураженням і печінковою артерією, ворітною веною, печінковою веною та нижньою порожнистою веною. Тривимірні реконструйовані зображення з артеріальної фази (g) та з даних портальної венозної фази (h та i) відображають зв’язок між ураженням та печінковою артерією, ворітною веною, печінковою веною та нижньою порожнистою веною у кількох ракурсах відповідно . Примітки 1, ураження; 2 — печінкова артерія; 3 — нижня порожниста вена; 4 — черевна аорта; 5 — ворітна вена; 6 — печінкова вена.

Комп’ютерна томографія (МСКТ томографія) зазвичай не використовується для профілактичних чи скринінгових обстежень, якщо для цього не має прямих показів чи направлення на КТ (відомий як скринінг).

Це пояснюється тим, що КТ томографія під час діагностики випромінює рентгенівські промені які у своїй сукупності можуть завдати шкоду здоров’ю. Переваги скринінгу можуть не переважати ризики, особливо якщо це призводить до непотрібних тривог.

Комп’ютерна томографія ціна від 1200 грн.

Ціни на Комп’ютерну томографію умовно можливо розділити на три види:

 • КТ з контрастом – 2600 грн.
 • КТ без контрасту – 1200 грн.
 • комп’ютерна томографія всього тіла ціна – 6400 грн.
 • Комп’ютерна томографія легень Київ ціна – 1200 грн.

Підготовка до КТ діагностики (МСКТ томографія)

В залежності від ділянки організму, зони сканування від того залежить підготовка до КТ діагностики. Комп’ютерна томографія (МСКТ) в залежності від направлення лікаря, які саме показники чи діагноз хоче спростувати чи підтвердити лікар і залежить правильність підготовки до КТ.

КТ органів черевної порожнини з контрастом ціна від 2600 грн., і потребує ретельної підготовки до КТ діагностики. КТ органів черевної порожнини з контрастом потребує максимальної очистки Вам можуть порадити не їсти нічого за кілька годин до зустрічі, щоб забезпечити отримання чітких зображень.

Вам слід звернутися до лікарні після отримання листа про призначення, якщо у вас є алергія чи проблеми з нирками, або якщо ви приймаєте ліки від діабету, оскільки, можливо, знадобляться спеціальні заходи.

Ви також повинні повідомити лікарню, якщо ви вагітні. КТ-сканування зазвичай не рекомендується вагітним жінкам, якщо це не надзвичайна ситуація, оскільки існує невелика ймовірність, що рентген може зашкодити вашій дитині.

Бажано носити вільний зручний одяг, оскільки ви можете носити його під час сканування.

Намагайтеся уникати носіння прикрас та одягу, що містить метал (наприклад, блискавки), оскільки їх потрібно буде зняти.

КТ черевної порожнини
КТ черевної порожнини. АверсМед КТ Київ Правий берег. ст.м. Контрактова площа. Вознесенський узвіз 22.

Перед проведенням КТ

Перед скануванням вам можуть дати спеціальний барвник, який називається контрастом, щоб покращити якість зображень.

Це можна проковтнути у вигляді напою, ввести в зад (клізма) або ввести в кровоносну судину.

Скажіть рентгенологу, якщо ви відчуваєте тривогу або клаустрофобію перед скануванням.

Вони можуть дати вам поради, щоб допомогти вам відчути спокій, і можуть організувати для вас седативні (ліки, які допоможуть вам розслабитися), якщо це необхідно.

Перед початком сканування вас можуть попросити зняти одяг і одягнути халат.

Вас також попросять видалити будь-що металеве, наприклад ювелірні вироби, оскільки метал заважає роботі скануючого обладнання.

Що відбувається під час КТ

Комп’ютерна томографія легень ціна складає 1200 грн. Зазвичай сканування КТ займає від 3 до 15 хвилин. Під час КТ з контрастом час сканування може бути від 20 до 40 хв. В залежності від органів сканування.

Під час сканування ви зазвичай лежите на спині на плоскому ліжку, яке проходить у КТ-сканер.

Сканер складається з кільця, яке обертається навколо невеликої частини вашого тіла, коли ви проходите крізь нього.

На відміну від МРТ, сканер не охоплює все ваше тіло одночасно, тому ви не повинні відчувати клаустрофобію.

Рентгенолог керуватиме сканером із сусідньої кімнати. Під час сканування ви зможете почути їх і розмовляти з ними через домофон.

Під час кожного сканування вам потрібно лежати спокійно та нормально дихати. Це гарантує, що скановані зображення не будуть розмитими.

Вас можуть попросити вдихнути, видихнути або затримати дихання в певні моменти.